امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38222
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلمبرداری فیلم سینمایی «با دیگران» روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و تا آخر هفته فیلمبرداری فیلم در مشهد به پایان ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلمبرداری فیلم سینمایی «با دیگران» روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و تا آخر هفته فیلمبرداری فیلم در مشهد به پایان می‌رسد. پس از پایان فیلمبرداری فیلم تدوین خواهد شد.

ظرف چند روز گذشته بخش‌های مربوط به حرم امام رضا (ع) با حضور بازیگران فیلمبرداری شد. بازی لیلا زارع، بابک حمیدیان و حمیدرضا آذرنگ در بخش‌های پایانی فیلم جلوی دوربین می‌روند و بازی محجوب و قاضیانی به پایان رسیده است.

در این فیلم حسین محجوب ، هنگامه قاضیانی، بابک حمیدیان، حمیدرضا آذرنگ، لیلا زارع و... به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: آرزو به دلیل سقط جنین های مکررامیدخودرابه داشتن فرزند،ازدست داده و زندگی مشترک او با امیر حسین در شرایط بحرانی قرار دارد.مریم دوست و همکار او با اقدامی فداکارانه مسیر تازه ای را در برابر این زوج جوان قرار می دهد.اما آزادی یعقوب شوهر سابق طاهره از زندان زندگی انها را پیچیده می کند.

ناصر ضمیری پیش از این ساخت فیلم‌های کوتاه از جمله «شیر تلخ» را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است و توانسته نظر کارشناسان و منتقدان را به ساخته خود جلب کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها