امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38241
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 32
ابراهیم نکو عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بر تحقق حماسه اقتصادی ...

ابراهیم نکو عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بر تحقق حماسه اقتصادی تاکید و اظهار داشت: حماسه سیاسی و اقتصادی مربوط به دولتمردان، قوای سه‌گانه و مسئولان عالی رتبه است و قسمتی از آن به مردم ارتباط دارد.
 
وی افزود: مردم فهیم ایران در 24 خرداد امسال حماسه سیاسی را رقم زدند. بنابراین با این حرکت خود مقدمات حماسه سیاسی را فراهم کرده و از مسئولان انتظار دارند که حماسه اقتصادی را نیز محقق کنند.
 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه مسئولان باید اقتصاد کشور را تقویت کنند، نمایندگان مردم در خانه ملت با رای بالا به وزرای اقتصادی دولت اولین گام حماسه اقتصادی را برداشتند.
 
نکو معتقد است که خمیرمایه حماسه اقتصادی تولید و توجه به این مقوله است و به گفته وی کنترل تورم، گرانی با توجه جدی به تولیت و صنعت محقق خواهد شد.
 
وی از سیستم‌های بانکی نیز انتقاد کرد و گفت: سیستم بانکی ما بیمار و کهنه است و جوابگوی نیازها و خواسته‌های جامعه نیست که باید این اصلاح شود.
 
نماینده مردم رباط کریم در پاسخ به این پرسش که آیا کمیسیون اقتصادی مجلس برنامه‌های مدون شده و راهکارهای اقتصادی به دولت پیشنهاد می‌دهد یا خیر، تصریح کرد:‌ بله ما در کمیسیون اقتصادی طرح‌ها و لوایح مهم و مفیدی را بررسی و به تصویب رساندیم.
 
نکو لایحه اصلاح صنفی کشور، نظام مالیاتی کشور، مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر را ز جمله لوایح مورد بررسی و تصویب شده در کمیسیون اقتصادی مجلس دانست و گفت: لایحه اصلاح صنفی کشور هم اینک در شورای نگهبان است اما در این هفته به مجلس برمی‌گردد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار