امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38242
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی افضلی‌فر نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی افضلی‌فر نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز پارلمان در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: در جریان رای اعتماد به کابینه پیشنهادی رئیس‌جمهور، برخلاف آئین‌نامه داخلی مجلس، مقابل بیان اخطار‌ها و تذکرات گرفته شد در حالی که مواردی توسط مخالفان و موافقان وزرای پیشنهادی مطرح می‌شد که هم جای تذکر داشت هم جای اخطار.

وی افزود: با توجه به اینکه سه وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارتخانه‌های علوم، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان به مجلس برای اخذ رای اعتماد معرفی خواهند شد، باید دقت شود در مخالفت‌ها و موافقت‌ها مطالبی طرح نشود که برخلاف سیاست‌های کلی نظام که رهبر معظم انقلاب آنها را تعیین می‌کنند باشد.

افضلی‌فر با بیان اینکه مهمترین موضوع مخالفان وزرای پیشنهادی، فتنه 88 بود، گفت: وزرای پیشنهادی نباید نقشی در فتنه 88 داشته باشند اما متاسفانه برخی همکاران بدون توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که به صراحت به موضوع فتنه 88 اشاره کردند، می گویند این بحث‌ها را جمع کنید، باید بگویم قانون، عقل و منطق حکم می‌کند که ساختارشکنان و قانون‌شکنان بساط خود را جمع کنند نه انقلابیون قانونمدار.

این عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در بخش پایانی سخنانش خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در مواردی که مطالبی برخلاف مواضع مقام معظم رهبری مطرح می‌شود، هیئت رئیسه مجلس آشکارا دفاع کند چون رهبر معظم انقلاب بر پرهیز از اتخاذ مواضع دوپهلو و چند‌پهلو تاکید کردند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها