امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38263
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 102
احمد دنیامالی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص شورای چهارم شهر تهران گفت: نمی‌گذاریم که این شورا سیاسی شود. وی با اشاره به اینکه باید اولویتهای ...

احمد دنیامالی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص شورای چهارم شهر تهران گفت: نمی‌گذاریم که این شورا سیاسی شود.

وی با اشاره به اینکه باید اولویتهای مردم را شناسایی کنیم، گفت: باید دید توقعات آنها از شهرداری و شورای شهر چیست.

منتخب مردم در شورای شهر چهارم با بیان اینکه اعضای شورای شهر باید به 2 موضوع  آلودگی هوا و ترافیک نگاه ویژه‌ای داشته باشند، گفت: البته این دو با هم ارتباط دارند و شورای چهارم باید به این دو مقوله به صورت اساسی بپردازد.

دنیامالی به تأکید بر این موضوع که کارکرد شورای شهر تهران یک کارکرد ملی است، یادآور شد: باید خلاءهای قانونی را برطرف کنیم تا بتوانیم شهر را به بهترین شکل ممکن اداره کنیم.

منتخب مردم در شورای شهر چهارم خواستار این شد که شورای شهر باید از دخالت در امور و مسائل دسته پایین و روزمره پرهیز کند و یک کار ساختاری و بنیادی انجام دهد تا بتواند بحث شوراها و مدیریت شهری را تحکیم ببخشد.

به اعتقاد دنیا مالی، مقوله سیاست جایگاهی در شورا ندارد اما به هر صورت اعضای شورا دارای سلایق سیاسی هستند. مهم این است که این سلایق سیاسی در پیشبرد کارهای مردم ملاک و مانع نباشد؛ یعنی با نگاه سیاسی به مقوله اجتماعی و فرهنگی شهر تهران نگاه نشود.

وی با تأکید بر اینکه شورا جای بحث‌های سیاسی نیست، گفت: جای بحث‌های سیاسی در احزاب و تشکیلات سیاسی است و شورا یک نهاد اجتماعی و نظارتی بر امورات خدماتی و فرهنگی- اجتماعی است .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها