امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38277
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، "لئونید ایواشف" رئیس آکادمی مسائل ژئوپلیتیکی روسیه معتقد است که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، "لئونید ایواشف" رئیس آکادمی مسائل ژئوپلیتیکی روسیه معتقد است که این کشور ممکن است حضور نظامی خود در دریای مدیترانه را در صورت افزایش تعداد کشتی‌های نظامی آمریکایی در این منطقه با توجه به تشدید وخامت اوضاع در سوریه، تقویت کند.

ایواشف روز شنبه در تفسیر اخبار منتشره در رسانه‌های گروهی مبتنی بر افزایش کشتی‌های نظامی آمریکا در دریای مدیترانه با توجه به وخامت اوضاع در سوریه، گفت: اگر چنین مسئله ای واقعا صورت بگیرد، روسیه هم بعنوان اقدام متقابل احتمالا به تقویت حضور نظامی خود در منطقه مبادرت خواهد ورزید. به نظر من روسیه چاره ای جز واکنش به این مسئله نخواهد داشت، تا بدین ترتیب مانع از توسعه عامل دخالت خارجی احتمالی در سوریه شود.

به عقیده این کارشناس نظامی، روسیه باید به جامعه جهانی نشان دهد که اجازه نخواهد داد تا ضوابط و حقوق بین الملل  و منشور سازمان ملل در رابطه با وضعیت کنونی در مصر و بخصوص در قبال بحران سوریه نقض شوند.

ایواشف گفت: ما باید به هر نوع اقدامی که در جهت دخالت نظامی از خارج در مناقشه سوریه صورت می‌گیرد، با قاطعیت واکنش نشان داده و مانع از پیشبرد اوضاع به این سمت شویم.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها