امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3828
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «جنبش ما» در حمایت از محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، بیانیه‌ای صادر ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «جنبش ما» در حمایت از محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

«جنبش ما» جنبش همه مردم ایران است. جنبش یک میلیون نفری «ما» که شاکله آن را جوانان، مردان و زنان همین مرز و بوم از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب در گستره همه اقوام، اقشار و گروه‌ها تشکیل داده‌اند سودای آن دارد تا آرمان‌های اصیل انقلاب را حیاتی دگربار بخشد و شاخ و برگ این شجره طیبه را بیش از پیش بارور کند.

انتخابات بزرگترین و با شکوهترین همایش سیاسی-اجتماعی و تجلی حقیقی و عینی حضور مردم فهیم «ما» در تعیین سرنوشت کشور عزیزمان، ایران اسلامی است. انتخابات ضیافت بزرگی است که ورای نتیجه آن، نمایانگر این حقیقت است که نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان چون کوی استوار ایستاده است و پشتوانه این ایستادگی چیزی نیست جز ملت بزرگ و بزرگواری که لحظه‌ای در حمایت از نظام و انقلاب، تردیدی به خویش راه نداده است.

نظام اسلامی و مردم عزتمند این سرزمین پس از گذشت سی و چهار سال، اینک در آستانه آوردگاهی دیگر قرار گرفته‌اند تا برگ درخشان دیگری در تاریخ پرافتخار میهن ورق بزنند و به پیروی از آیه شریفه که: «خداوند سرنوشت هیچ قومی را مگر به دست خودشان تغییر نمی‌دهد» و به حکم عقل سلیم، حماسه‌ای بی‌آفرینند. حماسه‌ای پرشور و شعور و از جنس بصیرت.

با وجود سربلندی همیشگی نظام اسلامی بر کسی پوشیده نیست که امروز ایران اسلامی «ما»، لایق ایرانیان نیست. سوء تدبیر مسئولان و مدیریت‌های شتاب‌زده چون آتشی بر خرمن سرمایه‌های بیکران این مرز و بوم افتاده و از خزر تا خلیج فارس را خجالت‌زده کرده است.

مدیریت فعلی کشور با وجود خدمات و امتیازاتی که برای کشور داشته است، امروز در حالی روزهای پایانی خود را طی می‌کند که مشکلات عمومی چون رکود تولید و سرمایه، گرانی، بیکاری، فقر و ... جزء جداناشدنی زندگی مردم شده است و در مقابل، آمارها توجیه‌گر وضع موجود.

در چنین شرایطی «ما» ‌بر خود واجب می‌دانیم تا انتقاد و اعتراض قانونیمان را به حسب وظیفه انسانی و اسلامی خود به وضعیت موجود مدیریت کشور را اعلام کنیم. «ما» یعنی «مردم ایران» می‌آییم تا با حضور خود، کشور را از سراشیبی تندی که در آن قرار گرفته است به بستری امن و آرام هدایت کنیم.

«جنبش ما» جنبش همه مردم ایران است. جنبش یک میلیون نفری «ما» که شاکله آن را جوانان، مردان و زنان همین مرز و بوم از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب در گستره همه اقوام، اقشار و گروه‌ها تشکیل داده‌اند سودای آن دارد تا آرمان‌های اصیل انقلاب را حیاتی دگربار بخشد و شاخ و برگ این شجره طیبه را بیش از پیش بارور کند.

«ما» بر معیار «اسلام»، سبک «امام و شهدا» و تبعیت از «رهبری»، گام برمی‌داریم. جنبش «ما» با تأکید بر گفتمان دهه عدالت و پیشرفت عاقلانه می‌اندیشد و عاشقانه در میدان عمل پای می‌نهد و در این راه از همه ظرفیت‌های کشور استفاده خواهد کرد، تا یک بار دیگر با عدالت‌خواهی حماسه‌ای در پیشرفت کشور از خود به جای بگذارد.

«ما» می‌آییم تا با انتخاب گزینه اصلح در انتخابات، زمینه‌های حیات انسانی و اسلامی را برای مردمان وفادار این سرزمین فراهم کنیم.

«ما» می‌آییم تا فقر را ریشه‌کن کنیم.

«ما» می‌آییم تا بی‌هیچ ادعایی گزافی سفره‌ها بی‌نان نمانند.

«ما» می‌آییم تا نشان دهیم سهم کارگر ایرانی از سرمایه‌های بیکران این سرزمین حداقل بیش از یک میلیون تومان در ماه است.
«ما» می‌آییم
به خاطر زجر پدران از بیکاری فرزند خانواده
برای صورت‌های با سیلی سرخ شده
قیمت‌های سر به فلک کشیده

طرح‌های عمرانی نیمه‌‌کاره رها شده
ازدواج‌های سخت شده
صنعتی که فلج شده

جیب‌های خالی و یا حتی پر، با پولی که بی‌ارزش شده

نفتی که بویش هم به خانه‌ها و سفره‌ها نرسیده
«ما» می‌آییم

تا بگوییم ما «مردم ایران‌» می‌توانیم
«ما» می‌آییم

تا با شعار «یدالله مع‌الجماعه»‌به هرج و مرج‌ها پایان دهیم و جامعه را با دستان توانمند مردم هوشمند ایران به سمت عقلانیت هدایت کنیم.
«ما» می‌آییم

«ما» می‌آییم تا با استعانت از حضرت حق و اتکاء بر فرهنگ غنی کشور و با تمرکز بر اقتصاد، بال دیگر پرنده مدیریت کشور یعنی «زندگی و معیشت مردم» را توانمند کنیم.

«ما» برای رسیدن به ایرانِ لایق ایرانیان «محسن رضایی» را بهترین گزینه می‌دانیم.

محسن رضایی برای «ما» نه کاندیدایی بی‌نقص که کم‌نقص‌ترین کاندیداست. محسن رضایی برای «ما» نه اسطوره است و نه معجزه هزاره سوم. او هر چند قهرمانی ملی و دینی است اما در واقع یک مدیر استراتژیک موفق است. قهرمان و مدیر روزهای بحران و شرایط سخت مردم ایران است. روزهایی از جنس جنگ و رویارویی بود. مدیری برای همین روزهای سخت مردم ایران. مدیری با علم و اشراف به اقتصاد و سابق‌های به تاریخ یک این انقلاب و بزرگی یک دفاع مقدس. رضایی برای مدیریت کشور برنامه دارد و به آینده نه از دریچه خیال که از منظر واقعیت می‌نگرد.

بر آگاهان پوشیده نیست که رضایی فارغ از حواشی و سیاست‌بازی‌های دغدغه مردم را دارد و نسبت به وضعیت امروز کشور نیز در طی این سال‌ها به ویژه در 4 سال پیش هشدار داده بود. بگذریم از اینکه امروز آنان که نانی به نرخ روز می‌خورند در پس چهره‌های خیری و فرهیختگی خود شمشیر شایعه و تخریب را از نیام حسادت برکشیده‌اند، محسن رضایی مرد اخلاق و برنامه‌محوری برای پایان دادن به بی‌اخلاقی و بی‌تدبیری در کشور است.

ما به لطف خداوند کریم و پشتوانه مردم شریف و هوشمند ایران بزرگ اسلامی برای سلامی دوباره به زندگی پا به عرصه پیشرفت و سربلندی کشور می‌گذاریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار