امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۲۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38280
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ عنوان نمایش «شهسواران راچه شد؟» به «من که «دا» نیستم» تغییر کرد. با آغاز دورخوانی این اثر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ عنوان نمایش «شهسواران راچه شد؟» به «من که «دا» نیستم» تغییر کرد. با آغاز دورخوانی این اثر گروه اجرایی پس از اتودهای مختلف تصمیم گرفت تا نام این نمایش که برگرفته از رمان «دا» است، نام آن را به «من که «دا» نیستم» تغییر دهد.

نمایش «من که «دا» نیستم» نوشته مهرداد رایانی مخصوص و به کارگردانی حسین پارسایی است که همزمان با هفته دفاع مقدس در تالار اندیشه حوزه هنری به صحنه می‌رود.

در این نمایش رویا نونهالی، لیندا کیانی،‌ علی سلیمانی، محسن قصابیان نقش‌های اصلی را برعهده دارند، همچنین سیامک احصایی به عنوان طراح صحنه و مژگان عیوض‌زاده طراحی لباس پارسایی را همراهی می‌کنند.

در خلاصه داستان نمایش «من که «دا» نیستم» که برداشتی از رمان «دا» به قلم مهرداد رایانی مخصوص است آمده که زینب زمانی یکی از بازماندگان جنگ تحمیلی در خرمشهر که خاطرات او بارها به چاپ رسیده است و مقاومت و پایداری او زبان زد است، اشیا و اسناد موزه‌ای قابل توجهی دارد. او در تلاش است که در بین حفار‌ی‌ها و ساخت‌و‌سازهای عظیم واحدهای تجاری که در خرمشهر در حال وقوع است، یک موزه کوچک جنگ برای ثبت و ضبط خاطرات عظیم جنگ و دسترسی آن به آیندگان احداث کند که ناگهان خبر می‌رسد در یکی از میادین که در گذشته منطقه مهم دفاعی بوده است و اکنون در حال حفاری برای احداث یک مجتمع بزرگ تجاری است تعدادی پلاک و بقایای اجساد مربوط به سقوط خرمشهر کشف شده است....
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار