امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38285
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که گالری آریا تجربه برپایی دو نمایشگاه  «تابلوهای کوچک» در حوزه نقاشی و تصویرسازی را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که گالری آریا تجربه برپایی دو نمایشگاه  «تابلوهای کوچک» در حوزه نقاشی و تصویرسازی را در کارنامه داشت ، با هدف جمع‌آوری مجموعه آثاری که ارزش هنری آنها را اندازه اثر تعیین نمی‌کند، نمایشگاه و حراج «عکس‌های کوچک» را برپا کرد و توانست با استقبال مخاطبان در بازدید و خرید آثار رو به رو شود به طوری که فروش بیش از 90 عکس در بخش حراج و نمایشگاه نیز تاییدی بر استقبال مخاطبان است.
 
این نمایشگاه که از 22 مردادماه افتتاح شد شب گذشته به کار خود پایان داد و به گفته مدیر گالری عکس ها تا روز سه شنبه روی دیوار گالری باقی خواهد ماند و امکان بازدید از آن وجود دارد.
 
نمایشگاه عکس های کوچک با فروش تاثیرگذار 82 اثر از 75 عکاس در بخش نمایشگاهی و فروش 10 اثر در بخش حراج تجربه جدیدی در نمایش و فروش عکس را به نمایش گذاشت.
 
در این نمایشگاه که از هر اثر سه تیراژ ارائه شده است و قیمت آثار بین 100 تا 250 هزار تومان قیمت گذاری شد از هنرمندانی چون پرهام تقی اف و  شادی قدیریان سه تیراز عکس هایشان و از آرمان استپانیان، غزاله هدایت ، حامد فرهنگی و گلاویژ مقدم 2 تیراژ از عکس هایشان به فروش رفت که پیشتازان این بخش نام گرفتند . همچنین در بخش حراج که تا روز آخر نمایشگاه تمدید شد عکس های آرمان استپانیان پیشتاز شد که یکی با 12 پیشنهاد و دیگری با 10 پیشنهاد به فروش رسید. در این بخش قیمت پایه آثار 200 هزار تومان اعلام شده بود و به ازای هر پیشنهاد 50 هزار تومان به قیمت اثر اضافه می شد.
 
در بخش حراج این نمایشگاه همچنین آثاری از عزیز ساعتی، آرمان استپانیان، شادی قدیریان، بیژن بنی احمدی، فرشاد فدائیان، غزاله هدایت، فرزین شادمهر و شهریار توکلی به نمایش در آمده بود.
 
آریا اقبال ،مدیر گالری آریا در حاشیه اختتامیه نمایشگاه گفت: به نظرم در مجموع تجربه این نمایشگاه عالی بود. خصوصا اینکه در بخش عکس همان طور که می دانیم در بخش فروش با مشکل  رو به روست اما در این نمایشگاه با وجود محدودیتی که در ابعاد وجود داشت این تعداد فروش بسیار تاثیرگذار بود.
 
وی درباره مهمترین نتایجی که از برپایی این نمایشگاه به دست آمد نیز گفت: مهمترین تاکید ما روی نگاه به اهمیت کوچک بودن آثار بود و اینکه اندازه اثر تعیین کننده ارزش اثر نیست و تمام تلاشمان این بود که این موضوع درک شود که گمان می کنم نمایشگاه به هدف خود رسید. خوشحالم که این نمایشگاه هیچ روزی از مخاطب بسیار خالی نبود و ثابت کرد بیننده ها اگر موضوعی را جدی برایشان طرح کنی به ان دقت خواهند کرد و پیگیر آن خواهند بود.
 
گالری آریا در خیابان ولیعصر، بالاتر از سه‌راه شهید بهشتی، کوی زرین، پلاک ۱۰ واقع است.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها