امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38286
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برنامه زمانی هجدهمین دوره مسابقات مدیحه‌سرایی، اذان، ابتهال و همخوانی ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برنامه زمانی هجدهمین دوره مسابقات مدیحه‌سرایی، اذان، ابتهال و همخوانی قرآن کریم از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.

مرحله کشوری دور قبل این مسابقات اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت‌ماه 1392 به میزبانی تهرانی‌ها برگزار شد.

بنا بر این گزارش نام‌نویسی این مسابقات از 15 مرداد‌ماه آغاز و تا 15 مهر‌ماه 1392 ادامه دارد، همچنین مرحله شهرستانی این مسابقات همزمان با آغاز دهه کرامت یعنی از 15 ‌مهر‌ماه آغاز و تا آواخر همان ماه برگزار می‌شود.

مرحله استانی مسابقات سراسری مدیحه‌سرایی، اذان، ابتهال و جمع‌خوانی قرآن کریم همزمان با دهه ولایت یعنی از اول آبان‌ماه آغاز و 15 آبان به پایان می‌رسد.

در مسابقات سال گذشته «حمید جلیلی» به عنوان نفر اول رشته اذان، گروه «شمیم بهشت مازندران» به عنوان گروه برتر تواشیح و «حسن خانچی» به عنوان نفر اول ابتهال معرفی شدند.

به گزارش فارس موضوعات این دوره از مسابقات از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه اعلام شده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقات قرآن جمهوری اسلامی ایران این موضوعات را دریافت کنند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها