امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38300
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 48
علی شاکری استاد دانشگاه کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ارزیابی عملکرد مجلس در خصوص بررسی ...

علی شاکری استاد دانشگاه کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ارزیابی عملکرد مجلس در خصوص بررسی صلاحیت وزیر علوم پیشنهادی، گفت: خوشبختانه مجلس نسبت به وزیر علوم پیشنهادی موضع درستی را اتخاذ کرد که همان عدم رای اعتماد به آن گزینه بود.

وی افزود: آنچه که مدنظر است‌ آن است که گزینه پیشنهادی وزارت علوم باید کاملا از فتنه و حاشیه دور باشد و کسی باشد که بتواند تحول علوم انسانی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

«وزیر علوم باید کسی باشد که تفکرات نظام را در دانشگاه‌ها پیاده کند و بتواند این سرعت پیشرفت علمی کشور را تقویت کند».

این استاد دانشگاه کردستان در ادامه خاطرنشان کرد: سیاسی بازی که در دوران اصلاحات مشاهده می‌شد قطعا در حال حاضر برای دانشگاه‌ها مشکل‌ساز خواهد بود و قطعا از سرعت پیشرفت علمی کشور می‌کاهد.

علی شاکری با تاکید بر این موضوع که کسی که در فتنه 88 وابسته و همفکر با استکبار جهانی شد نه تنها از نظام نیست، بلکه گزینه مناسبی برای وزارت علوم نیز نیست، اظهار داشت: قطعا مجلس نیز به چنین افراد حاشیه‌داری رای اعتماد نخواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار