امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38310
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، اداره آموزش و پرورش منطقه 9 تهران در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی و توسعه الگوهای اسلامی-ایرانی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، اداره آموزش و پرورش منطقه 9 تهران در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی و توسعه الگوهای اسلامی-ایرانی اقدام به برپایی نمایشگاه عرضه نوشت‌افزار و دفاتر دانش‌آموزان با طرح‌های ملی کشورمان کرده است.

مراسم رونمایی از طرح‌های ایرانی-اسلامی نوشت‌افزار و دفاتر دانش‌آموزان امروز در سالن مجتمع فرهنگی فجر واقع در منطقه 9 آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

در این مراسم علی عزتی، رئیس آموزش و پرورش منطقه 9 تهران به اهمیت توجه به نمادهای ایرانی-اسلامی کشورمان اشاره کرد و اظهارداشت: تولید و محتوای نوشت‌افزار و دفاتر دانش‌آموزان باید از یک جایگاه آموزش و پرورشی کلید می‌خورد.

وی افزود: اگر چه شروع ما یک نقطه عطف در این‌ باره خواهد بود، امیدواریم این موضوع در تمام مناطق آموزش و پرورش تسری پیدا کند تا نسبت به معرفی نمادهای ایرانی-اسلامی کوشش خوبی انجام شود.

عزتی با بیان اینکه آغاز این کار یک عرصه است تا زمینه برای تمام مدارس در جهت ترویج نمادهای اسلامی و ایرانی فراهم شود، گفت: در این کار نمادهای اسلامی، ایرانی، ملی، مذهبی، شهدای کشورمان، افرادی که در انقلاب اسلامی نقش داشتند و استفاده از الگوهای 8 سال دفاع مقدس به مردم معرفی می‌شود.

همچنین در حاشیه مراسم رونمایی از نوشت‌افزارهای ایرانی-اسلامی، نمایشگاه مرکزی این طرح افتتاح شد. در این نمایشگاه روی جلد دفاتر از چهره‌های شهدا و نمادهای ایرانی با جذابیت خاصی برای دانش‌آموزان استفاده شده است.

این نمایشگاه‌ها در 8 مرکز واقع در منطقه 9 آموزش و پرورش شهر تهران از دوم تا 26 شهریورماه دایر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها