امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3832
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه امیر حمزه مالمیر با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه امیر حمزه مالمیر با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با مدیران و حسابرسان پالایشگاهها اظهار داشت: اگر پالایشگاه‌ها تا ساعت 14 امروز، اطلاعاتشان را به بازار ارائه کنند، نمادشان فردا بازگشایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 6 نماد پالایشگاهی به صورت یکجا در بورس و فرابورس بازگشایی خواهد شد، تصریح کرد: این موضوع تنها به خود پالایشگاه‌ها و ارائه اطلاعاتشان مربوط است.

مدیر نظارت بر ناشران اوراق بهادار سازمان بورس در پاسخ به سئوالی مبنی بر میزان رشد قیمت این نمادها در روز اول بازگشایی گفت : با توجه به اینکه هر 6 نماد یکجا روانه بازار می‌شوند، بعید است که رشد قیمت نامتناسبی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه دو نماد پالایش نفت بندرعباس و پالایش نفت اصفهان در راستای ارائه اطلاعات مربوط به تعدیل مثبت بسته شدند، افزود : این دو نماد هم به همراه سایر نمادها فردا روانه بازار می‌شوند.

مالمیر با اشاره به تاخیر به وجود آمده در بازگشایی این نمادها خاطرنشان کرد : دلیل عمده تاخیر عدم دریافت اطلاعات بود و حتی اگر در روز جاری هر کدام از این شرکتها اطلاعاتشان را ارائه دهند، منتظر بقیه نمی‌مانیم و نماد همان شرکت باز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اطلاعات دریافتی تنها از نظر همخوانی بین مفروضات و اطلاعات اعلامی مقایسه می‌شود، اظهار داشت: این امر به این معنی است که سازمان بورس مهر تائیدی بر اطلاعات نمی‌زند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها