امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38327
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 86
اقبال شاکری در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هم‌اکنون گزینه‌های متعددی از دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در شورای چهارم برای ...

اقبال شاکری در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه هم‌اکنون گزینه‌های متعددی از دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در شورای چهارم برای شهرداری تهران اعلام می‌شود، اظهار داشت: منتخبین مردم تهران براساس عملکرد و برنامه‌محوری شخص مورد نظر را برای شهرداری تهران انتخاب می‌کند.

وی تصریح کرد:‌ از جمله گزینه‌هایی که هم‌اکنون در صدر برای شهرداری است آقای قالیباف است و این در حالی است که دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب اعتقاد به عملکرد خوب قالیباف در دوره‌های مختلف و به ویژه در شهرداری دارند.

شاکری خاطرنشان کرد:‌ یکی از دلایل مهمی که منتخبین مردم تهران نظر مثبتی به قالیباف برای حضور مجدد در شهرداری تهران دارند، عملکرد و برنامه‌محوری وی است و به همین دلیل اکثر اعضاء بر ماندن قالیباف در شهرداری تهران تأکید دارند.

 منتخب مردم تهران در شورای چهارم ادامه داد: منتخبین مردم اعتقاد دارند که باید فردی غیر سیاسی در شهرداری تهران مشغول به کار شود و این در حالی است که در دوره گذشته قالیباف نشان داده است مدیری لایق و غیر سیاسی بوده است.

وی اضافه کرد: در کنار محمدباقر قالیباف گزینه‌های دیگری نیز از جمله مهرعلیزاده، رستم قاسمی، نیکزاد و ابتکار و... حضور دارند که البته بیشترین امتیاز را در حال حاضر قالیباف دریافت کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها