امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38343
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه همایش بصیرتی فرماندهان و مسئولین نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش بصیرت افزایی و افزایش آمادگی معنوی فرماندهان و مسئولین نیرو در راستای تقویت آمادگی نظامی است.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه به همراه سایر یگانهای نیروهای مسلح همواره آمادگی خود را حفظ کرده است و امروز نیروی زمینی سپاه از توانایی و آمادگی رزمی بالا برخوردار است و روحیه کارکنان در سطح عالی قرار دارد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه آمادگی سپاه را برای پاسخگویی به تهدیدات، کامل ارزیابی کرد و گفت: اگر تهدیدی باشد نیروهای مسلح مقتدر کشور پاسخگو خواهند بود و نیروی زمینی سپاه برای مقابله با هر تهدیدی از آمادگی بسیار کامل برخوردار است.

عراقی تاکید کرد: دشمنان ما هر کدام در باتلاقی از مشکلات گیر کرده‌اند و ما با اشراف کامل اطلاعاتی و داشتن نیروهای مسلح قدرتمند، از آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی برخورداریم و هر تهدیدی علیه کشورمان را به شدت پاسخ می‌ دهیم.

گفتنی است همایش بصیرتی فرماندهان و مسئولین نیروی زمینی سپاه به مدت 3 روز در مشهد مقدس برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها