امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38347
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 41
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: تهران ...

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: تهران به عنوان یک کلان‌شهر بزرگ مسائل و مشکلات زیادی دارد و نیازمند یک دولت‌شهر قوی و قدرتمند برای حل مشکلات است.

وی افزود: وجود شورای شهر و شهردار قوی یکی از مسائلی است که باید به آن توجه شود.

نماینده مردم تهران ادامه داد: تعامل صمیمانه دولت و مجلس و دستگاه قضایی و مدیریت شهری در شهری مثل تهران گریزناپذیر است.

وی گفت: جل بسیاری از مسائل مبتلا به شهر تهران از عهده شورای شهر و شهرداری خارج است و با اختیارات شهرداری نمی‌توان آنها را حل کرد.

بذرپاش اظهار داشت: باید بسیاری از وظایف سایر دستگاه‌ها به مدیریت شهری الحاق شود تا مدیریت شهری بتواند برای حل مسائل و مشکلات تصمیم‌گیری کند.

نماینده مردم تهران اضافه کرد: در حال حاضر یک سری از مسائل شهر تهران مربوط به ترافیک است که همه مردم با آن درگیرند و یک سر آن هم مربوط به صنعت تولید خودرو و یک سر دیگر آن هم مربوط به راهنمایی و رانندگی می‌شود؛ همچنین مسائلی مثل گذرگاه‌ها و معابر عمومی و محورهای مواصلاتی نیز از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود.

بذرپاش افزود: یک سری دیگر از مسائل تهران مربوط به سرمایه‌گذاری در مترو می‌شود که مدت‌ها معطل مانده تا سایر خطوط راه‌اندازی شود که این موضوع هم نیازمند مساعدت در بودجه سنواتی دولت است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها