امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3835
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 137
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، با صدور گزارش روزانه مراقبت پرواز در این فرودگاه زمینه تسهیل در ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، با صدور گزارش روزانه مراقبت پرواز در این فرودگاه زمینه تسهیل در برنامه‌ریزی، کنترل و نظارت دقیق و آنلاین، پشتیبانی از تصمیمات مدیریتی و ارتقای بهره‌وری فرودگاه از طریق افزایش کیفیت و کمیت داده‌ها، فراهم خواهد شد.

با فراهم شدن این سامانه که توسط کارشناسان اداره مراقبت پرواز فرودگاه مهرآباد طراحی شده، واحدهای عملیاتی مراقبت پرواز کشور، مدیران کل فرودگاه‌ها، معاونان عملیاتی فرودگاه‌ها، اداره بازرسی و اداره آموزشی مراقبت پرواز می‌توانند از نتایج آن استفاده کنند.

همچنین قابلیت نگهداری مطمئن و بازیابی سریع داده‌ها، مدیریت منابع انسانی در بخش مراقبت پرواز و افزایش انگیزه پرسنل از دیگر نتایج این طرح خواهد بود.

‌این سیستم به‌منظور افزایش ایمنی از طریق ثبت و ضبط دقیق و مستمر رخدادهای مرتبط با ایمنی در فرودگاه، گزارش مراقبت پرواز را به شکل روزانه صادر می‌کند.‌

* احداث سوله دور باز در محوطه انتهای باند فرودگاه مهرآباد

به گزارش روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد سوله‌‌ای به مساحت 360 متر مربع با هدف دپو و حفاظت از اجناس و کالاهای حجیم و بزرگ در محوطه انتهای باند فرودگاه بین‌المللی مهرآباد ایجاد شد.

‌این سوله پیش از این در اختیار VIP فرودگاه بوده که با همت اداره تدارکات فرودگاه بازسازی شده و از این طریق زمینه سه هزار و 500 میلیون ریال صرفه‌جویی نقدی فراهم شده است.

این پروژه از ابتدای بهمن ماه سال 91 آغاز و سوم اردیبهشت جاری به پایان رسید؛ انجام این پروژه هزینه‌ای بالغ بر یک‌ میلیارد ریال در برداشته است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار