امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38352
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار فارس، علیرضا جعفری با بیان این که هدایت، حمایت و نظارت سه رکن اصلی مدیریت بافت های فرسوده بر اساس تولی گری است ، گفت : در این راستا ...

به گزارش خبرنگار فارس، علیرضا جعفری با بیان این که هدایت، حمایت و نظارت سه رکن اصلی مدیریت بافت های فرسوده بر اساس تولی گری است ، گفت : در این راستا از ابتدای سال 91 تاکنون  برای42550 واحد مسکونی پروانه صادر شده و سهم تجمیع در زیربناهای تولیدی از 2 درصد در سال 1387 به 51 درصد در سال جاری رسیده است.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با تاکید بر اهمیت تجمیع در بافت های فرسوده اظهار کرد : با اقدامات انجام شده میانگین تعداد پلاک های تجمیعی از 2 در سال 1387 به 71/2 در سال 1392 رسیده است.

وی تصریح کرد : اشاعه فرهنگ تجمیع در سطح شهر از جمله دستاوردهای موفق دفاتر خدمات نوسازی است.

جعفری با اشاره به این که هدف از نوسازی ، نوسازی به روش فرسوده سازی نیست، ادامه داد:  به این منظور تفاهم نامه ای با سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان تهران مبادله شده تا با  بهره گیری از ناظران ویژه این سازمان جهت نظارت عالی بر پروژه های نوسازی، کیفیت ساخت و سازها ارتقاء یابد. 

وی همچنین خاطر نشان کرد : ترویج الگوی معماری اسلامی – ایرانی  از دیگر اقدامات سازمان نوسازی شهر تهران است که هم اکنون به عنوان طرحی پایلوت در منطقه 17 در حال اجراست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها