امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38355
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، علی اصغر فانی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه شورای معاونان این وزارتخانه که در سالن جلسات ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، علی اصغر فانی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه شورای معاونان این وزارتخانه که در سالن جلسات ساختمان مرکزی برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد شهیدان رجایی و باهنر وهفته دولت، اظهارداشت: توفیق داشتم در دوران این دو شهید بزرگوار به عنوان یک سرباز خدمت کردم و امروز نیز ادامه راه آنان را تکلیف خود می‌دانم.

وی در ادامه از تلاش‌های «سید جمال صبح‌خیز» و «علی فرهادی» تشکر و قدردانی کرد و «خلیل الله بابالو» و «حمیدرضا کفاش» را به ترتیب به عنوان مدیر کل دفتر وزارتی و سرپرست مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش معرفی کرد.

فانی ضمن تاکید بر رعایت اخلاق اسلامی، اضافه کرد: اخلاق نیکو و ادب، مشی شهیدان رجایی و باهنر بود و ما نیز با اقتدا به این بزرگواران تلاش می‌کنیم ادامه دهنده راه آنان باشیم.

وی مهمترین اولویت را برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه با شکوهتر بازگشایی مدارس عنوان و تاکید کرد: تا بیستم شهریور تمام امکانات از جمله ساماندهی نیرو، کلاس‌بندی و برنامه‌ریزی، زیباسازی محیط و... فراهم شده باشد تا دانش‌آموزان روز اول مهر با برنامه به کلاس بروند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی برای بیش از 12 میلیون دانش‌آموز و قریب یک میلیون معلم، تصریح کرد: یک ساعت اتلاف وقت در آموزش و پرورش، موجب اتلاف چندین میلیون ساعت عمر مخاطبان خواهد بود که خسارتی جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به تحقیقات انجام شده در کشور، افزود: تعداد روزهای آموزشی در کشورهای جهان بین 180 تا 220 روز است که شورای عالی آموزش و پرورش در ایران 200 روز را به تصویب رسانده است و باید تلاش کرد که به بهترین وجه از آن استفاده شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها