امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38368
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 98
طاهره ایبد، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین اثر زیر چاپ خود، بیان داشت: ...

طاهره ایبد، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین اثر زیر چاپ خود، بیان داشت: مجموعه طنز و فانتزی «لولوی نخور نخوره» از مهر سال جاری در مجله «رشد نوآموز» چاپ می‌شود که ماجرای یک لولو و برخورد آن با انسان است.

وی اضافه کرد: تاکنون هشت قسمت از کتاب «عجیب و عجیب‌های ته دریا» نوشته شده است و در یکی دو قسمت دیگر کار آن تمام می‌شود که این اثر نیز برای گروه سنی کودک به نگارش درآمده است اما برای چاپ آن هنوز با هیچ ناشری صحبت نکرده‌ام.

ایبد ادامه داد: کتاب «عروسیه، عروسیه» را برای گروه سنی خردسالان به نگارش درآوردم که کار تصویرگری آن توسط «اکبر نیکام‌پور» صورت گرفته است که این کتاب نیز تا مهر سال جاری از سوی انتشارات «دانش‌نگار» منتشر شود.

وی افزود: به زودی از سوی نشر «پیدایش» کتابی با عنوان «خاله پیره و خاله پیرتره» و مجموعه 10 جلدی «پپه چپه» از انتشارات «امیرکبیر» با مضمون طنز و فانتزی برای مخاطبان کودک منتشر خواهد شد.

این نویسنده در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا زمان دقیق چاپ کتاب‌هایتان مشخص نیست، گفت: با توجه به مشکلاتی که اکنون در حوزه نشر وجود دارد، خود به خود چاپ کتاب یک پروسه طولانی را طی می‌کند که امیدوارم در دولت جدید مسائلی نظیر کاغذ و وضعیت اقتصادی بهبود یافته و مشکلات حوزه نشر نیز مرتفع شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها