امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38377
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که سالیانه با در نظر گرفتن اعلام نیاز دانشگاه‌ها و موسسات آموزش ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که سالیانه با در نظر گرفتن اعلام نیاز دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی و پس از تامین اعتبارات لازم در وزارت علوم برای ثبت‌نام بورس فراخوان صادر شده و پس از طی مراحل و تشریفات اداری شورای بورس وزارت علوم و کسب امتیازات لازم توسط متقاضیان، اسامی پذیرفته شدگان اعلام می‌شود، سرپرست وزارت علوم دولت اعتدال در اقدامی بی سابقه، دستور تعلیق قبولی پذیرفته شدگان بورس سال 92 و بورسیه‌های سنوات قبل که هنوز حکم بورس تحصیلی آنان صادر نشده است، صادر کرد.

در ابلاغیه مرتبط آمده است که وجود مشکلات اعتباری دلیل این اقدام بوده است.
 
جای پرسش دارد که چرا بایستی پذیرفته شدگان هزینه و تاوان عدم تسلط مدیران جدید به فرآیندهای اداری و آیین نامه‌های وزارت علوم را بپردازند؟ و اگر در سال 84 زاهدی وزیر علوم وقت در هنگام تحویل گرفتن وزارت علوم از توفیقی چنین ابلاغیه‌ای صادر می‌کرد، ممکن بود چه واکنش‌هایی در مقابل آن بروز کند؟

متن این ابلاغیه به شماره 80894 / و مورخ 1392/6/2 به شرح زیر است:
«جناب آقای دکتر ملاباشی

معاون محترم وزیر و رئیس سازمان دانشجویان
با سلام
پیرو مذاکرات تلفنی مورخ 1392/5/30 مجددا تاکید می‌گردد که با توجه به مشکلات اعتبارات سال جاری تا اطلاع ثانوی از ایجاد هرگونه تعهد جدید، صدور ابلاغ بورس و اعلام موافقت با بورس به افراد اکیدا خودداری فرمایید.»
با آرزوی توفیق الهی
دکتر جعفر توفیقی

سرپرست  وزارت علوم تحقیقات و فناوری
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها