امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3838
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس ایران، امیر هامونی مدیر عامل فرابورس افزود: در جلسه روز گذشته کمیته شاخص با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس ایران، امیر هامونی مدیر عامل فرابورس افزود: در جلسه روز گذشته کمیته شاخص با کلیات انتشار شاخص کل فرابورس موافقت شد، بنابراین انتشار شاخص کل این شرکت، بعد از تایید نهایی شورای عالی بورس و اوراق بهادار راه‌اندازی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: شرکت فرابورس ایران در گام نخست یک شاخص کل مبتنی بر شاخص قیمت و بازده نقدی خواهد داشت که در مراحل بعدی سایر شاخص ها به آن افزوده خواهد شد.

هامونی در پاسخ به این پرسش که شاخص فرابورس با چه عددی راه اندازی خواهد شد، گفت: شاخص کل این شرکت از روز اول فعالیتش محاسبه و هم اکنون قابل انتشار است، ضمن اینکه داده‌های تاریخی آن از طریق سایت فرابورس منتشر خواهد شد.

وی با بیان اینکه جزییات کامل شاخص کل فرابورس به زودی منتشر خواهد شد، اظهار امیدواری کرد: شاخص کل فرابورس همزمان با هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه رونمایی شود.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX) با حضور بیش از 280 شرکت داخلی و خارجی در روزهای 17 تا 20 اردیبهشت ماه جاری در محل دائم نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها