امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38399
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، مهدی خوش اقبال بعدازظهر امروز در رونمایی از تابلوی زیباترین کوچه جنوب شرق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، مهدی خوش اقبال بعدازظهر امروز در رونمایی از تابلوی زیباترین کوچه جنوب شرق تهران اظهار داشت: در جریان برگزاری نخستین جشنواره انتخاب زیباترین کوچه‌ها در سطح مناطق بیست‌و‌دو گانه، کوچه شهید محمدرضا خاکدوست به‌عنوان زیباترین کوچه منطقه به لحاظ رعایت معیارها و شاخص‌های تعیین شده معرفی شد.

قائم مقام مدیریت شهری جنوب شرق تهران گفت: مفهوم انتخاب کوچه زیبا در جنوب شرق تهران به معنای انتخاب کالبد ظاهری و ساختمان‌های نوساز و زیبا نبوده، بلکه این کوچه در محله فرسوده و بافت متراکم و به لحاظ رعایت تمام جوانب امر و معیارهای تعیین شده از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران انتخاب شده است.

معاون امور شهری و فضای سبز مدیریت شهری جنوب شرق تهران منطقه نیز در این مراسم با اشاره به معیارهای انتخاب کوچه زیبا یادآور شد: در راستای برگزاری جشنواره انتخاب زیباترین کوچه، از میان ده کوچه معرفی شده توسط اداره زیباسازی منطقه و شورایاران محلات بیست‌گانه، کوچه شهید خاکدوست به لحاظ رعایت شاخص‌های همکاری و همدلی شهروندان با شهرداری و زیباسازی منطقه، نظافت و رفت و روب، پاکیزگی انهار، حفظ و نگهداری فضای سبز، حذف زوائد فیزیکی در نمای ساختمان و بالکن‌ها، آراستگی و آرام سازی محیط پیرامون اماکن مسکونی در کوچه مذکور، انتخاب نماینده داوطلب یا NGO جهت پیگیری امور مربوط به کوچه و ... انتخاب شده است.

مراسم رونمایی از تابلوی زیباترین کوچه جنوب شرق تهران که مزین به نام شهید گرانقدر دوران دفاع مقدس است با حضور قائم مقام منطقه، معاون امور شهری و فضای سبز و جمعی از مدیران منطقه، دبیر دبیران شورایاری و دبیر شورایاری محل، خانواده معظم شهدا و اهالی محل برگزار و تابلوی یاد شده در ورودی معبر نصب شد. 

انتهای پیام/2462/خ30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار