امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38403
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 159
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، علی عزتی، رئیس آموزش و پرورش منطقه 9 تهران امروز در حاشیه مراسم رونمایی از طرح‌های ایرانی-اسلامی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، علی عزتی، رئیس آموزش و پرورش منطقه 9 تهران امروز در حاشیه مراسم رونمایی از طرح‌های ایرانی-اسلامی نوشت‌افزار و دفاتر دانش‌آموزان در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: این نمایشگاه نخستین برنامه در سطح آموزش و پرورش است و معتقد هستیم باید این موضوع در سایر مناطق تسری پیدا کند.

وی افزود: با توجه به اینکه عرصه برای 12 میلیون دانش‌آموز در آموزش و پرورش فراهم است، امیدواریم بتوانیم با این کار نمادهای ملی و مذهبی خودمان و الگوهای 8 سال دفاع مقدس را به دانش‌آموزان و خانواده‌ها معرفی کنیم.

عزتی به ویژگی‌های برپایی نمایشگاه‌های عرضه لوازم التحریر ایرانی-اسلامی در منطقه 9 شهر تهران اشاره کرد و خاطرنشان کرد: قیمت این لوازم التحریرها نسبت به بازار با 50 درصد تخفیف ارائه می‌شود. همچنین کیفیت کار و دانش‌آموزی بودن این موضوع از ویژگی‌های آن به شمار می‌رود.

رئیس آموزش و پرورش منطقه 9 تهران در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «این نمایشگاه در چند مرکز برگزار می‌شود؟» تصریح کرد: این نمایشگاه در 8 فروشگاه و نمایشگاه در سطح منطقه 9 آموزش و پرورش تهران برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: نمایشگاه مرکزی لوازم التحریر ایرانی-اسلامی در خیابان هوشیار و جنب آموزش و پرورش منطقه 9 تهران برگزار و دیگر فروشگاه‌ها در وردآورد کرج، شهرک آزادی، مهرآباد جنوبی، تهرانسر و سطح مدارس با توجه به مطالبات آنها برگزار خواهد شد.

عزتی همچنین در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «مدت زمان برگزاری این نمایشگاه چند روز خواهد بود؟» گفت: این نمایشگاه از امروز سوم شهریور آغاز و تا 25 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه نگاه فرهنگی به برپایی نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی-اسلامی دانش‌آموزان شده است، گفت: در این نمایشگاه تمام لوازم التحریرهای ارائه شده به قیمت تولید و بدون واسطه به فروش می‌رسد.

به گفته عزتی، 500 هزار جلد انواع دفتر و لوازم التحریر برای 40 هزار دانش‌آموز محصل در منطقه 9 آموزش و پرورش تهران تولید شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها