امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38420
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، به دنبال تصرف شهر اریحا توسط افراد مسلح، نیروی هوایی ارتش سوریه مواضع و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، به دنبال تصرف شهر اریحا توسط افراد مسلح، نیروی هوایی ارتش سوریه مواضع و مقرهای تجمع تروریست‌ها در این شهر را بمباران کرد.

منایع میدانی ارتش سوریه، سیطره افراد مسلح بر پست‌های ایست و بازرسی وابسته به ارتش سوریه مناطق مختلف شهر اریحا در ریف ادلب را تأیید کردند و از نبرد سنگین بین افراد مسلح و ارتش سخن گفتند که به خروج ارتش از اریحا منجر شد.

به گفته این منابع میدانی ارتش سوریه که وارد شهر اریحا شده بود، نتوانست کنترل منطقه «جبل الاربعین» را در دست بگیرد و افراد مسلح با پناه گرفتن در این منطقه کوهستانی توانستند به شهر اریحا حمله ور شده و آن را به تصرف خود در بیاورند.

گروهک‌های تروریستی که بیشتر آنها را افراد غیر سوری وابسته به القاعده تشکیل می‌دهند با حمله به مقرهای ارتش،‌ از محور جنوبی وارد اریحا شده و کنترل تعدادی از مناطق این شهر را به دست گرفتند.

منابع محلی از کشته شدن 20 نیروی ارتش سوریه و 40 فرد مسلح در نبرد بین طرفین خبر دادند. بیشتر کشته شدگان مجموعه‌های مسلح را افراد غیر سوری تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار