امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38429
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه «راز» با اجرای نادر طالب‌زاده که در ماه مبارک رمضان هر شب پخش شد  به دلیل درخواست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه «راز» با اجرای نادر طالب‌زاده که در ماه مبارک رمضان هر شب پخش شد  به دلیل درخواست مخاطبان از نهم شهریور هر روز ساعت 14:00 بازپخش می‌شود.

برنامه راز با اجرای نادر طالب‌زاده در ماه مبارک رمضان در 26 قسمت با حضور کارشناسان و مسئولان فرهنگی کشور در حوزه‌های مختلفی از جمله هنر، معماری، مستند،‌ موسیقی و ... روانه آنتن پخش شد.

هالیوودیسم و تحولات مصر، فرهنگ، دیپلماسی عمومی و جریان‌های فکری در غرب، انحراف در دین، مستندسازی مسأله محور، سوریه و اقتضائات جهانی و ... از جمله موضوعاتی بود که در برنامه راز با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت.

برنامه راز به دلیل خصلت رازگشایانه‌اش درباره بسیاری از پدیده‌ها و اتفاقات دنیای پیرامون ما توانست مخاطبان بسیاری را همراه خود کند.

جذابیت موضوعات و میهمانان در عرصه‌های مختلف که حرفی نو داشتند از جدی‌ترین مؤلفه‌های موفقیت مجموعه راز در سه سال گذشته بوده که در سری جدید این برنامه هم همین اصول حفظ و البته تقویت شده بود.

پرداختن به موضوعاتی که دغدغه منطقه، انقلاب و کشور است با بیانی شفاف و زلال از ارکان سری جدید این برنامه به عنوان یک رسانه تکلیف محور و منطبق با شرایط روز است. راز نشان داد با ایجاد تنوع بیشتر در کلیات برنامه و نیز توجه به موضوعاتی که علاوه بر خواصی که مخاطبین قبلی برنامه را تشکیلی میدادند، می توان عوام را نیز همراه ساخت و دامنه ی مخاطبین برنامه ای تخصصی را افزایش داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها