امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38434
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه مراسم استقبال رسمی از پادشاه عمان در مجموعه ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه مراسم استقبال رسمی از پادشاه عمان در مجموعه سعدآباد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوص بروز فساد مالی هزار میلیاردی در شرکت ملی مس اظهار داشت: این اتفاق قبل از آغاز به کار دولت یازدهم صورت گرفته اما خوشبختانه منابعی که در خارج از کشور بود، جمع‌آوری شد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

نعمت زاده در عین حال گفت:‌ قصوری در این زمینه صورت گرفت که دادگاه باید آن را مورد رسیدگی قرار دهد اما رقم مذکور برگشته و مشکلی نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه قیمت کالاهای اساسی تا پایان سال تغییر نمی‌کند، گفت: پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز واردات از بودجه دولت پرداخت می‌شود.

وی در خصوص اولین مصوبه دولت یازدهم برای تامین کالاهای اساسی، اظهار داشت: قرار شد قیمت کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی تا آخر سال تغییری نکند.

وی تأکید کرد: قیمت کالاهای نهایی با توجه به تخفیف و پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز مرجع و ارز مبادله‌ای از بودجه دولت تغییری نمی‌کند، چون کالا برای واردکننده با نرخ ارز مرجع تمام می‌شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به سؤالی در خصوص مشکلات خودروسازان توضیح داد: خودروسازان هم مشکل قیمت‌گذاری و هم مشکل نقدینگی دارند که در حال بررسی مسائل هستیم، اما مشکلات آنها در حدی نیست که تصور شود آنها ورشکسته‌اند.
انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها