امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3846
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 164
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، حزب جامعه صلح وابسته به جریان اخوان المسلمین الجزایر از مقامات رسمی این کشور خواست درباره وضعیت ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، حزب جامعه صلح وابسته به جریان اخوان المسلمین الجزایر از مقامات رسمی این کشور خواست درباره وضعیت سلامت عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهور الجزایر با مردم شفاف سخن بگویند.

این حزب امروز دوشنبه در بیانیه‌ای گفت: دولت باید برای مطلع ساختن افکار عمومی از وضعیت سلامت رئیس جمهور روشن و آشکارا سخن بگوید و لحظه به لحظه حال وی را گزارش بدهد تا مانع شایعه پراکنی‌ها شود.

رئیس جمهور الجزایر از شنبه گذشته پس از ابتلا به سکته مغزی به بیمارستان فال دوگراس در پاریس منتقل شده است.

منابع پزشکی رسمی در الجزایر حال بوتفلیقه را رو به بهبود خواندند و گفتند که جای نگرانی وجود ندارد و رئیس جمهور تنها نیاز به استراحت دارد.

حزب جامعه صلح تاکید کرد: مطلع شدن از وضعیت بوتفلیقه برای همه شهروندان اهمیت دارد و بخشی از احساس آنها در قبال رئیس کشورشان است.

با وجود اینکه دولت الجزایر درباره وضعیت سلامت رئیس جمهور اطمینان خاطر داده است اما رسانه‌های محلی سوالاتی را درباره علت کم بودن اطلاعات درباره حال وی مطرح کرده‌اند به خصوص که تاکنون تصاویری از بوتفلیقه در بیمارستان پاریس نشان داده نشده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها