امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38461
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 71
ایرج ندیمی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه فراکسیون ...

ایرج ندیمی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه فراکسیون رهروان بیشترین نقش را در بحث رای اعتماد به وزرای پیشنهادی داشته است، گفت: در بحث رای اعتماد به وزرای پیشنهادی، در فراکسیون رهروان مباحثی مطرح شد اما در حد اختلاف نبود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در فراکسیون رهروان جمع‌بندی درباره وزرای پیشنهادی اعلام نشد، گفت: بحث اینجا بود که درباره سه وزیر پیشنهادی مباحثی بود و تصمیم گرفته شد که اعضا درباره این سه وزیر پیشنهادی، بر اساس نظر خود عمل کنند.

نماینده مردم لاهیجان در پاسخ به سوال دیگری درباره احتمال کاندیداتوری محمدرضا باهنر برای ریاست فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت:‌ امروز قرار شد که از هر استان، نمایندگان متقاضی برای عضویت در فراکسیون مشخص شوند و لذا با توجه به اینکه ما هنوز نمی‌دانیم چند نفر عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت خواهند شد، نمی‌توانیم درباره رئیس و  هیئت رئیسه فراکسیون اظهار نظر کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها