امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۴:۵۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38474
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اخبار «دیتون دیلی نیوز»، گزارش جدید سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا موسوم به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اخبار «دیتون دیلی نیوز»، گزارش جدید سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا موسوم به «سیا» فاش کرد که بیش از نیمی از اشیاء ناشناس پرنده (UFO) که اغلب در اواخر دهه 1950 و 1960 در آسمان دیده شدند، در واقع هواپیماهای جاسوسی آمریکا بودند.

طبق این گزارش، در حین پروژه «کتاب آبی» (Blue Book)، هواپیماهای جاسوسی «یو-2» و «اس آر 71» بیش از نیمی از موارد به اشتباه بعنوان اشیاء ناشناس پرنده تلقی شدند.

«دیوید مک دونالد» مدیر اجرایی شبکه دو جانبه یوفو گفت: تردیدی نیست که بسیاری از رؤیت‌های صورت گرفته در واقع هواپیماهای ما، اشیاء نظامی یا هرچیز دیگری بوده است.

گزارش اخیر سیا چند روز بعد از آن فاش شد که این سازمان اطلاعاتی آمریکا به وجود منطقه سری 51، پایگاه هوایی آمریکا که طبق شایعات محل اشیاء ناشناس پرنده بود، اعتراف کرد.

این سایت در مرکز «نووادا» در حدود 90 مایلی شمال «لاس وگاس» بود که برای آزمایش هواپیمای جاسوسی یو 2 مورد استفاده قرار می‌گرفت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار