امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3848
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، دریادار "الکساندر فدوتینکوف" فرمانده ناوگان دریای سیاه روسیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، دریادار "الکساندر فدوتینکوف" فرمانده ناوگان دریای سیاه روسیه امروز اعلام کرد که این کشور قصد دارد در سال 2014 نخستین فروند از 6 کشتی گشت زنی از نوع 11356 «آدمیرال گریگورویچ» را به ترکیب نظامی ناوگان دریای سیاه بیفزاید.

این مقام بلندپایه نظامی در عین حال یادآور شد که طرف اوکراینی تاکنون مجوزی برای تجهیز نظامی ناوگان دریای سیاه دریافت نکرده، چرا که روسیه برای این کار نیازی به موافقت مقامات کی‌یف ندارد.

دریادار فدوتینکوف افزود: نخستین نمونه از کشتی‌های گشت زنی از نوع 11356 «آدمیرال گریگورویچ» در همین سال 2013  به آب انداخته می‌شود و در سال 2014 به ترکیب ناوگان دریای سیاه ملحق خواهد شد که به مرور زمان هر 6 کشتی سفارش داده شده به ترکیب این ناوگان اضافه خواهند شد.

وی همچنین اعلام کرد که فرماندهی ناوگان دریای سیاه از هم اکنون پیشنهاد آغاز ساخت مدل‌های جدید کشتی های توپدار کوچک از نوع «ماک» که دارای تجهیزات مدرن هستند را به فرماندهی نظامی نیروی دریایی روسیه داده و امیدوار است که با دریافت کشتی‌ها و تجهیزات مدرن بتواند نقش موثرتری در تامین امنیت در منطقه دریای سیاه ایفاء کند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها