امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38497
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 155
حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی گفت: در جلسه امروز، مباحث مربوط به آسیب‌های‌ بازی‌های رایانه‌ای برای کودکان و نوجوانان بحث و بررسی شد؛ اکثر اعضا معتقد بودند که باید تدابیر لازم برای مقابله با آسیب‌های بازی‌ رایانه‌ای اتحاذ شود و بر همین اساس مقرر شد که موضوع در جلسات آتی با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد.

وی افزود: دستور دوم جلسه امروز کمیسیون فرهنگی انتخاب یک عضو از کمیسیون برای عضویت در قرارگاه جنگ نرم بود که با رای اکثریت اعضا، آقای حسینی نماینده مردم قزوین انتخاب شدند.

طاهری با اشاره به بررسی طرح سازماندهی سواحل شمال کشور، تاکید کرد: این طرح امروز در اختیار اعضای کمیسیون فرهنگی قرار گرفت تا اعضای در این باره نظرات خود را جمع بندی کنند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه با اشاره به طرح الزام دولت به مقابله به مثل با کشورهای که فعالیت رسانه‌ای ایران را محدود کرده‌اند، تاکید کرد: برای بررسی این موضوع، از نمایندگان وزارت اطلاعات، ارتباطات، ارشاد، خارجه و مرکز پژوهش های مجلس و صداوسیما دعوت کردیم تا با حضور در کمیسیون فرهنگی نظراتشان را در این باره اعلام کنند.

وی افزود: جمع بندی جلسه درباره طرح الزام دولت برای مقابله به مثل با کشورهای که فعالیت رسانه‌ای ایران را محدود کرده‌اند، این شد که جلسات کارشناسی برای تصمیم‌گیری نهایی ادامه داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها