امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38499
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 72
ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی در جلسه امروز خود رأی‌گیری و انتخاب یکی از اعضای کمیسیون به منظور عضویت در هیئت‌امنای صندوق توسعه ملی را در دستور کار داشتند که بر این اساس سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان همچون دوره گذشته برای عضویت در هیئت‌امنای این صندوق انتخاب شد.

وی افزود: همچنین رأی‌گیری و انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون به عنوان ناظر در شورای عالی رقابت و شورای پول و اعتبار انجام شد که در نهایت و به ترتیب محمدعلی مددی و محمد حسن‌نژاد نمایندگان میانه و مرند و جلفا به عنوان ناظران این دو شورا انتخاب شدند. علاوه بر این اعضای کمیسیون محمود شکری نماینده تالش را برای نظارت بر فعالیت کارگروه اجرای ماده 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده برگزیدند.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: در ادامه جلسه امروز، کار لایحه اصلاح قانون نظام صنفی اعاده شده از سوی شورای نگهبان به پایان رسید و ایرادات این شورا که از جمله آنها می‌توان به ایرادات وارده به نحوه عضویت در هیئت‌های مدیره اشاره کرد بررسی و اصلاح شد. همچنین لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز که در جریان بررسی در صحن علنی موادی از آن مراعا مانده و از سوی هیئت‌رئیسه مجلس به کمیسیون ارجاع داده شده بود مورد بررسی قرار گرفت و برای بررسی و تصویب نهایی در صحن علنی مطرح خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها