امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3850
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 267
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از النشره، محمد رعد رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان و از اعضای ارشد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از النشره، محمد رعد رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان و از اعضای ارشد حزب‌الله لبنان گفت کسانی که به ما در پشت مرزها در منطقه الهرمل تجاوز کرده‌اند، همان‌هایی هستند که می‌خواهند ما را در جنوب و در مقابل دشمن اسرائیلی هدف قرار دهند و می خواهند به ما از پشت خنجر بزنند، آنها می خواهند روی ما را به داخل برگردانند و از مقابله با دشمن اسرائیلی باز دارند و از آمادگی برای مقابله با این دشمن منع کنند.

وی ادامه داد: ما اطمینان داریم که مرحله تجاوز اسرائیل به لبنان بدون آنکه مقابله‌ای با آن صورت گیرد، سرنوشت اسرائیل را در محک قرار خواهد داد، این مرحله از مدت‌ها پیش به سر آمده و ما در زمان پیروزی ها وارد شده‌ایم و این دستاوردها را ادامه می دهیم، زمان شکست‌های ما به پایان رسیده و ما برای دشمن چیزهایی را آماده کرده ایم که حتی خواب آنها را هم نمی‌بیند و نمی‌تواند قدرت حزب الله را تصور هم بکند. ما آمادگی هایی را به دست آورده ایم که در صورت ارتکاب هر حماقتی علیه لبنان خود احساس خواهد کرد که سرنوشتش در معرض آزمایش و محک قرار گرفته است.

این مقام پارلمانی حزب الله تصریح کرد: چیزی که مایه تاسف ماست، اتفاقات پیرامونی [در سوریه] است، گویا نظام این کشور مورد هدف نیست بلکه زیرساخت‌های آن در معرض هدف است و باید طوری این برنامه اجرا شود که سوریه حتی تا 50 سال آینده نیز بتواند پایمردی و بازدارندگی را برای سوری‌ها تامین کند.

رعد تاکید کرد که تا زمانی که اراده مقاومت در لبنان و سوریه وجود دارد، سوریه سقوط نخواهد کرد و خواب و رویاهای توطئه گران علیه سوریه محقق نخواهد شد و لبنان نیز با مقاومت قهرمان و ملت فداکارش قوی باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها