امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38503
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رادیو صدای روسیه، یک منبع در گروه‌های مخالف دولت سوریه می‌گوید محموله‌ای تسلیحاتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رادیو صدای روسیه، یک منبع در گروه‌های مخالف دولت سوریه می‌گوید محموله‌ای تسلیحاتی 400 تنی از مرز ترکیه وارد سوریه شده است. این تسلیحات با هدف افزایش توان مخالفان دولت به سوریه ارسال شده است.

این منبع با بیان اینکه این محموله یکی از بزرگترین موارد ارسال سلاح به سوریه از آغاز ناآرامی‌ها در این کشور است، می‌گوید کشورهای عربی هزینه آن را پرداخته و آن را از طریق مرز استان «حتای» ترکیه به سوریه فرستاده‌اند.

«محمد سلام» یکی از اعضای گروه‌های مخالف است که انتقال این تسلیحات به سوریه را شاهد بوده است. وی به خبرگزاری رویترز گفته است: 20 تریلر از مرز ترکیه وارد شده و هر یک به سمت انبارهای تسلیحاتی متعلق به دسته‌های مختلف مخالفان، حرکت کردند.

یک مقام ارشد عضو شورای عالی نظامی مخالفان دولت سوریه هم انتقال این محموله تسلیحاتی را تائید کرده و می‌گوید انتقال تسلیحات از مرز ترکیه، از هفته قبل و بعد از حمله به منطقه «غوطه» افزایش یافته است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها