امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3851
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از هفته نامه فلسطینی المنار، قطر تحت نظارت دولت آمریکا نیروهای تندرویی الجزایری را برای انجام نقشه‌های خرابکارانه در ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از هفته نامه فلسطینی المنار، قطر تحت نظارت دولت آمریکا نیروهای تندرویی الجزایری را برای انجام نقشه‌های خرابکارانه در الجزایر پناه داده است.

منابع آگاه به المنار گفتند: این نیروهای تندرو مستقر در دوحه با تروریست هایی در ارتباط هستند که علیه نیروهای امنیتی در جنوب الجزایر اقدامات خرابکارانه مرتکب می شوند.

این منابع افزودند:شیوخ قطری از تروریست های الجزایر حمایت می کنند و به دنبال سوء استفاده از ناآرامی هایی هستند که جنوب الجزایر به دلیل اعتراضات به نبود فرصت های شغلی شاهد است.

به گفته المنار برخی از این عناصر تندرو الجزایری در نشست های دوحه حضور می یابند تا ناآرامی های مسالمت آمیز جنوب الجزایر را به درگیری با نیروهای امنیتی مبدل کنند.

این الجزایری های تندرو مستقر در دوحه همان تروریست هایی هستند که سال ها پیش در الجزایر مرتکب اقدامات خرابکارانه شده بودند اما بر اساس تصمیم آشتی ملی دولت الجزایر در سال 2005 مشمول عفو ریاست جمهوری شدند.

المنار به نقل از این منابع آگاه تاکید کرد: قطر و رهبران تروریست های الجزایر که در دوحه به سر می برند تلاش می کنند برخی عناصر مسلح در خاک لیبی را به داخل الجزایر برسانند تا از تروریست های این کشور حمایت کنند.

در همین راستا ارتش الجزایر شنبه گذشته با گروه مسلحی که قصد ورود از خاک لیبی به الجزایر را داشتند درگیر بود که به کشته شدن شماری از آنها منجر شد و مساله قابل توجه اینکه سلاح هایی که ارتش الجزایر از این افراد مسلح مصادره کرد سلاح های پیشرفته آمریکایی بود.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها