امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38526
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 77
محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه‌ اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،با ...

محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه‌ اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش گفت: در جلسه عصر امروز، لایحه کاهش زنان شاغلی که فرزند زیر هفت سال و یا معلول دارند، بررسی و تصویب شد.

وی افزود: لایحه کاهش ساعت کاری زنان شاغل که به عنوان کمیسیون فرعی به کمسیون بهداشت ارجاع داده شده بود در حالی با اتفاق آرا تصویب شد که در صوت تصویب نهایی این لایحه، ساعت کاری زنان شاغلی که فرزند زیر هفت سال و یا معلول و صعب العلاج دارند، از 44 ساعت در هفته به 36 ساعت در هفته کاهش خواهد یافت.

قربانی افزود: در ادامه جلسه امروز کمیسیون بهداشت، طرح دائمی شدن قانون اصلاح بیمه اجباری برای دارندگان موتورسیکلت نیز بررسی و کلیات آن تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس در پایان با اشاره به بررسی طرح بیمه اجتماعی فراگیر در کمیسیون بهداشت، گفت: این طرح توسط تعدادی از نمایندگان تهیه و به کمیسیون بهداشت ارجاع داده شده است؛ کلیات این طرح نیز در کمیسیون بررسی و تصویب شد.

وی افزود: این طرح در نظر دارد با تشکیل صندوق‌ تامین اجتماعی، افراد فاقد بیمه را با درآمد حاصل از هدفمندی یارانه‌ها تحت پوشش بیمه قرار دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها