امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38530
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 37
رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه ...

رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه گزارشی از جلسه عصر امروز (یکشنبه) این کمیسیون پرداخت و اظهار داشت: در این جلسه، طرح اصلاح قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل اشخاص ثالث اصلاح مصوب 1387 مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ماده 8 این طرح با اصلاحاتی به تصویب رسید.

وی افزود: در ادامه جلسه، طرح حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد کشور و پیگیری امور نمازخانه‌ها نیز بررسی شده و یک بند این طرح که مربوط به کمیسیون صنایع و معادن می‌شد، به تصویب رسید.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه بررسی لایحه تعیین تعرفه‌های خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیکی را دیگر دستورکار این کمیسیون دانست و تصریح کرد: مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به استناد قانون سال 1382 سازمان تجارت الکترونیک، تأسیس شد و هم‌اکنون حدود 2 سالی است که فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: خدمات تجارت الکترونیک توسط این مرکز ارائه می‌شود که باید هزینه این خدمات دریافت شود، اما تاکنون قانونی در این زمینه وجود نداشته به همین دلیل برای دریافت هزینه خدمات، لایحه‌ای به مجلس ارائه شد تا تعیین نرخ‌ها و تعرفه‌ها توسط این مرکز انجام شود.

سبحانی‌فر در خاتمه با بیان اینکه در بررسی این لایحه در کمیسیون صنایع و معادن، تبصره ماده واحده آن اصلاح شد، گفت: بر اساس قانون وزارت ارتباطات سال 82، تعیین نرخ‌ها و تعرفه‌های خدمات ارتباطی بر عهده کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی زیر نظر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گذاشته شده بود، تبصره ماده واحده این لایحه اصلاح و مقرر شد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی پیشنهاد خود را درباره تعرفه‌ها به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای تصویب ارائه کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار