امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38541
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم با نام کامل «دزدان دریایی کارائیب: مردگان افسانه نمی‌گویند» جلوی دوربین خواهد رفت. ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم با نام کامل «دزدان دریایی کارائیب: مردگان افسانه نمی‌گویند» جلوی دوربین خواهد رفت. جانی دپ بازیگر اصلی فیلم است.

تهیه‌کنندگان قسمت پنجم این فیلم پرفروش تاریخ سینما هنوز خط اصلی قصه آن را فاش نکرده‌اند و گفته‌اند در حال حاضر قصد انجام چنین کاری را هم ندارند.

کمپانی والت دیزنی ماه قبل اعلام کرد در حال مذاکره با جانی دپ است تا برای پنجمین بار در نقش کاپیتان جک اسپاروی دزد دریایی بازی کند.

این بازیگر دعوت بازی در فیلم را پذیرفته ولی هنوز معلوم نیست او برای ایفای نقش این کاراکتر کمدی و کارتون‌گونه، چقدر دستمزد خواهد گرفت.

دو فیلم‌ساز مطرح نروژی یواخیم رونینگ و اسپین ساندربرگ قرارداد کارگردانی قسمت پنجم «دزدان دریایی کارائیب» را امضا کرده‌اند.

درام شرح‌حال گونه و دلهره‌آور «کون - تیکی» آن‌ها، امسال نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی شد و نام این دو کارگردان را در سطح وسیعی مطرح کرد.

در حالی که هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری فیلم اعلام نشده، کمپانی والت دیزنی تاریخ دهم ژولای سال 2015 را به عنوان زمان نمایش عمومی آن اعلام کرده است.

چهارمین قسمت این مجموعه فیلم در سال 2011 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم را راب مارشال کارگردانی کرد و فروش آن در سینمای آمریکای شمالی به حدود 242 میلیون دلار رسید.

گفته می‌شود مسئولان کمپانی والت دیزنی از حاصل کار راب مارشال در این فیلم راضی نبودند و در همان زمان اعلام کردند امر کارگردانی قسمت بعدی آن را به دست فیلم‌ساز دیگری خواهند سپرد.

اولین قسمت «دزدان دریایی کارائیب» در سال  2003 تولید شد و توانست یک فروش 305 میلیون دلاری را در جدول گیشه نمایش آمریکای شمالی تجربه کند.

این فروش خوب، راه را برای تولید دو قسمت بعدی آن در سال‌های 2006 و 2007 هموار کرد. کارگردانی این سه‌گانه را گور وربینسکی به عهده داشت.

مسئولان کمپانی والت دیزنی که در ابتدای امر فقط قصد تولید یک سه‌گانه (تریلوژی) از «دزدان دریایی کارائیب» را داشتند، از فروش 310 میلیون دلاری قسمت سوم آن بسیار خوشحال شدند و خبر تولید قسمت‌های بعدی آن را دادند.

شنیده می‌شود جانی دپ برای بازی در قسمت‌های جدید این مجموعه فیلم ،درخواست یک دستمزد بالای 40 میلیون دلاری کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار