امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38549
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 63
احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه از میان 35 نفر ...

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه از میان 35 نفر کاندیدای ریاست دیوان عالی محاسبات، 3 نفر انصراف دادند، اظهارداشت: آقای محمدعلی عبدالله‌زاده و فرهاد رهبر از ریاست این دیوان انصراف دادند؛ همچنین نام آقای کدخدایی در این لیست قرار داشت اما به علت ندادن رزومه، از لیست حذف شد.

وی تصریح‌کرد: با بررسی‌هایی که در این کمیته انجام خواهد شد، از بین این 32 نفر 5 نفر انتخاب و به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی می‌شوند و این کمیسیون در اولین جلسه خود که احتمالاً یکشنبه هفته آینده خواهد بود، نسبت به بررسی نهایی اقدام خواهد کرد.

وی همچنین به جلسه سه‌شنبه کمیته بررسی سوابق کاندیداها اشاره و اضافه‌کرد:‌ در این جلسه، سوابق تحصیلی افراد و تناسب آن با دیوان محاسبات و تجربه مدیریتی و همچنین ایثارگری افراد را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

امیرآبادی در پایان خاطرنشان کرد: در نهایت از بین 2 نفر که با تجربه و دارای تخصص هستند کسی که سابقه ایثارگری و جانبازی داشته باشد، اولویت خواهد داشت.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها