امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38550
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری دولتی یمن، عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری یمن فاش کرد که شماری از افسران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری دولتی یمن، عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری یمن فاش کرد که شماری از افسران یمنی در اتاق عملیات بحرین برای مبارزه با کسانی که آنها را " تروریست" خواند، شرکت دارند.

رژیم بحرین که از سرکوب اعتراضات و تظاهرات مسالمت آمیز مردمی از فوریه سال 2011 میلادی تاکنون ناتوان مانده است، اخیرا برای تشدید سرکوبگری خود از عباراتی نظیر مبارزه با "تروریست ها و خرابکاران و برهم زنندگان امنیت و ثبات" استفاده می کند تا به این بهانه ها و ایجاد فضای امنیتی مانع از برگزاری تظاهرات شود.

این رژیم در همین راستا قانون به اصطلاح تروریسم را اخیرا تعدیل و مفاد سختگیرانه تری را به آن افزود و اختیارات بیشتری به نیروهای پلیس در برخورد با معترضان داد.

رئیس جمهوری یمن در سخنرانی خود در دانشکده پلیس شهر صنعا گفت: افسران یمنی در اتاق عملیات بحرین برای مبارزه با تروریست ها شرکت دارند.

او افزود: همکاری در زمینه مبارزه با تروریسم امری پوشیده محرمانه نیست. ما در اتاق عملیاتی در جیبوتی شرکت داریم و شماری از افسران ما در اتاق عملیاتی در بحرین در سطح نظامی بین المللی حضور دارند.

عبدربه منصور هادی گفت: این امر برای پیگرد و مبارزه و زیر نظر گرفتن تروریست ها است زیرا شبکه تروریستی بین المللی در سطح جهان هستند.

منابع خبری پیشتر نیز از حضور نیروهای نظامی مشترک شورای همکاری خلیج فارس موسوم به "سپر جزیره" از جمله نیروهای سعودی و اماراتی در بحرین برای سرکوب مردم خبر داده بودند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها