امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38552
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: دولت بحرین نماینده من نیست و ما آن را انتخاب نکرده ایم. ملت باید منشا قدرت باشد و صندوق های رای گیری باید بین ما داوری کند.

وی افزود: ما می خواهیم نظیر سایر انسانها در بحرین باشیم اما آنها می‌خواهند که ما برده یا شهروند درجه دو یا سه باشیم و حقی در مدیریت کشور نداشته باشیم.

شیخ علی سلمان تاکید کرد: افزایش بازداشت ها و قوانین سختگیرانه باعث نمی شود که حتی یک لحظه هم شده عقب نشینی کرده یا تردید به خرج دهم زیرا عقب نشینی یا تردید اوضاع منفی را تشدید می کند و تو و فرزندانت بار دیگر هزینه خواهند پرداخت.

وی همچنین بر ضرورت التزام تظاهرات کنندگان به ماهیت مسالمت آمیز تحرکات و کشیدن نشدن در دام برخورد با نیروهای امنیتی تاکید کرد.

شیخ علی سلمان تصریح کرد: امروز ملت درقبال خاندانی که بر همه مفاصل زندگی در بحرین دست اندازی کرده است، خواهان حقوق خویش است و این نبردی واقعی است و پایبندی به چارچوب های قانونی در تظاهرات امری اساسی به شمار می رود.

مردم بحرین از سال 2011 میلادی با آمدن به خیابان و برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز خواهان دستیابی به حقوق مشروع و قانونی خود در دستیابی به آزادی و روی کار آمدن نظامی منتخب هستند که با سرکوب رژیم مواجه شده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها