امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38578
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۳
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، یوسف المحافظه مسئول دیده بان مرکز حقوق بشر بحرین امروز اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، یوسف المحافظه مسئول دیده بان مرکز حقوق بشر بحرین امروز اعلام کرد: چند منطقه از جمله أبوصیبع، کرباباد، المنامة و رأس الرمان شاهد آماده باش نیروهای امنیتی برای جلوگیری از برگزاری تظاهرات بود که ائتلاف 14 فوریه بحرین برای آن فراخوان داده بود.

وی افزود: مردم در شهر منامه و منطقه کرباباد تظاهرات کردند که نیروهای امنیتی آنها را تحت تعقیب قرار دادند و دو منطقه العکر و النویدرات نیز شاهد یورش نیروهای امنیتی به خانه ها بود اما کسی بازداشت نشد.

معترضان در منطقه جدحفص نیز خیابان را با آتش زدن لاستیک‌ها بستند.

درهمین حال، حسن علی عاشور سرپرست مسجد امام رضا (ع) در منطقه المعامیر اعلام کرد که این مسجد در جریان برخوردهای نیروهای امنیتی با معترضان آسیب دید به گونه ای که یک گلوله گاز اشک آور با شکستن شیشه پنجره به داخل آن اصابت کرد و باعث آتش سوزی در بخشی از مسجد شد.

وی افزود: با نیروهای دفاع شهری فوری برای خاموش کردن آتش تماس گرفتیم اما آنها ما را به پلیس منطقه ستره ارجاع دادند که آنها نیز پس از پرس و جو درباره علت آتش سوزی گفتند که مراتب به افسر مسئول ابلاغ خواهد شد اما آنها نیز خوردوی آتشنشانی را نفرستادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها