امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38616
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۲
تعداد بازدید: 84
فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه نمی‌توان به صورت مصداقی فرد یا افرادی را برای کاندیدای شهرداری تهران اعلام کرد، ...

فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه نمی‌توان به صورت مصداقی فرد یا افرادی را برای کاندیدای شهرداری تهران اعلام کرد، اظهارداشت: با توجه به حساسیت موضوع و شرایط تهران ضروری است که در این زمینه رایزنی‌های لازم قبل از انتخاب گزینه اصلاح انجام شود.

وی تصریح کرد: باید منتظر فعالیت رسمی شورای چهارم باشیم و در آن زمان افراد مورد نظر براساس شایسته سالاری و برنامه محوری برای شهرداری تهران انتخاب شوند.

دانشور تاکید کرد: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان بر این موضوع اعتقاد دارند که باید از جهت گیری‌های سیاسی بپرهیزند و فردی مدیر و برنامه محور را برای اداره کلان‌شهر تهران انتخاب کنند.

منتخب مردم تهران در شورای چهارم در پاسخ به این پرسش که آیا گزینه‌ای مورد نظر منتخبین مردم برای شهرداری تهران است یا خیر، گفت: بهرحال هریک از افراد نظرات خود را در این زمینه اعلام می‌کنند اما بنده به صورت مصداقی نمی‌توانم فردی را برای شهرداری تهران اعلام کنم و باید منتظر روزهای آتی باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها