امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38617
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۲
تعداد بازدید: 136
همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های سازمان بهزیستی کشور بحث توانمندسازی و توانمندی جامعه هدف بوده است ...

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های سازمان بهزیستی کشور بحث توانمندسازی و توانمندی جامعه هدف بوده است اظهار داشت: در دو سال گذشته اقدامات خوبی در این بخش صورت گرفته است و بخش قابل توجهی از مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی توانمند از چرخه حمایتی خارج شدند.

وی تصریح کرد: توسعه مراکز کاهش آسیب، افتتاح بنیادهای پیشگیری از معلولیت‌های ناشی از ژنتیکی و همچنین افزایش مستمری مددجویان و معلولان از جمله اقداماتی است که در 5 ماه گذشته از سال جاری انجام شده است.

هاشمی ادامه داد: همزمان با هفته دولت پروژه‌های متعددی با حضور مسئولان دولتی در استانهای مختلف افتتاح خواهد شد که از آن جمله می‌توان به افتتاح ساختمان مرکزی اورژانس اجتماعی و همچنین شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) در جنوب شهر اشاره کرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تأکید کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته توسعه اورژانس اجتماعی به صد در صد خواهد رسید که این اقدام می‌تواند در کاهش آسیب‌ها مؤثر باشد.

وی ادامه داد: واگذاری مسکن به معلولان و مددجویان در استانهای مختلف افتتاح پروژه‌های عمرانی و توانبخشی بخش دیگری از برنامه‌های سازمان بهزیستی در هفته دولت است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها