امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38628
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خولیو ولاسکو پیش از عزیمت به روسیه برای برگزاری چند دیدار دوستانه در جمع خبرنگاران اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خولیو ولاسکو پیش از عزیمت به روسیه برای برگزاری چند دیدار دوستانه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روسیه قهرمان المپیک بوده و در لیگ جهانی هم روی سکوی قهرمانی ایستاد؛ برای ما خیلی مهم است که بتوانیم به روسیه برویم و با این تیم بازی کنیم. ابتدا قرار بود دو بازی برابر روس‌ها انجام دهیم و سپس تبدیل به سه بازی شد که این موضوع برای ما بسیار خوب خواهد بود.

وی ادامه داد: حالا شرایط متفاوت است و تمام تیم‌هایی آسیایی می‌خواهند برابر ایران پیروز شوند؛ در لیگ جهانی برابر روسیه و کوبا و ایتالیا با یک پیروزی می‌توانستیم همه را سورپرایز کنیم، اما حالا احساس مسئولیت می‌کنیم و حریفان می‌خواهند ما را شکست دهند. ما شرایط خوبی داریم، اما این موضوع را هم به خوبی می‌دانیم که کارمان سخت است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخصوص تغییرات ایجاد شده در تیم ملی خاطرنشان کرد: مباشری از ناحیه کتف مصدوم بود و برایش یک جایگزین پیدا کردیم؛ از نظر تاکتیکی هم تغییر خاصی نداشتیم و باید همان روش های گذشته را تمرین کنیم تا بیشتر هماهنگ شویم. باید از نظر روحی و روانی هم روی بازیکنان کار کنم چون بازی برابر چین و کره و ژاپن و حتی استرالیا سخت خواهد بود و ما باید از تمام جهات آماده باشیم.

ولاسکو درمورد جدال با تیم های پاکستان، بحرین و اندونزی در رقابت‌های انتخابی قهرمانی جهان خاطرنشان کرد: قطعا برابر این تیم ها هم با تمام توان بازی خواهیم کرد. شرایط بازی برابر تیم‌های مختلف متفاوت است. باید از نظر تمرکز ذهنی هم شرایط خوبی داشته باشیم. برابر تیم‌هایی مانند چین و ژاپن که سرعتی بازی می‌کنند ما هم بازی سرعتی از خودمان به نمایش بگذاریم، اما برابر تیم‌های قدرتی مانند استرالیا باید تاکتیک‌های قدرتی اجرا کنیم.

وی ادامه داد: پیش از هر بازی با بازیکنان صحبت می‌کنم؛ به خوبی می‌دانیم که تیم‌های آسیایی می‌خواهند برابر ایران شگفتی‌ساز شوند، چراکه قهرمان آسیا هستیم و در لیگ جهانی هم نتایج بسیار خوبی کسب کرده‌ایم. انگیزه حریفان برابر ایران بالا است و ما هم باید انگیزه و تمرکز خودمان را هم بالا ببریم تا مغلوب آنها نشویم.

سرمربی تیم ملی والیبال در خصوص پوریا فیاضی و غیبتش در تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی زیر 23 سال، تصریح کرد: فیاضی در تیم بزرگسالان پنجمین دریافت کننده است؛ قائمی و مباشری مصدوم هستند و تا مطمئن نشوم که فیاضی می‌تواند بازی کند از وی استفاده نمی‌کنم، اما خودم بسیار تمایل دارم که فیاضی به تیم زیر 23 سال برود و با آن تیم به مسابقات جهانی برود.

ولاسکو با بیان اینکه از ابتدا گفته بودم که فیاضی در تیم زیر 23 سال نیست، افزود: فیاضی بدون شک توانایی بازی در تیم ملی بزرگسالان را در مسابقات جام ملت ها آسیا را دارد؛ از طرفی اگر برای یکی از پاسورهای ما مشکلی پیش بیاید می‌توانیم از محمد وادی استفاده کنیم. مشکل بزرگ ما آسیب دیدگی بازیکنان است، اگر آسیب‌دیدگی نداشته باشیم همه چیز خوب پیش خواهد رفت، اما خوشبختانه بازیکنان جایگزین خوبی داریم که می‌توانند به ما کمک کنند. قرا و فیاضی را به تیم ملی زیر 23 سال و "ب" داده‌ایم و اگر محمودی و غفور مصدوم شوند جایگزین دیگری نداریم و از این بابت من ریسک خیلی بزرگی کرده‌ام، چون قرا و فیاضی در برزیل هستند و نمی‌توانم از آنها استفاده کنم.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار