امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38629
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 101
یونس سرمستی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره کسب مدال طلای کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان گفت: تمام ...

یونس سرمستی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره کسب مدال طلای کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان گفت: تمام رقبا در مسابقات جهان با آمادگی کامل و بالایی آمده بودند. دور اول استراحت داشتم و سپس حریفانی از لهستان، آذربایجان (نایب قهرمان جوانان جهان) که عضو تیم ملی بزرگسالان این کشور هم هست و کشتی‌گیر ارمنستانی نفر سوم اروپا را شکست دادم.

وی ادامه داد: حریفانم بسیار قدرتمند بودند، اما با شناخت خوب و آنالیزی که از حریفان داشتم به میدان رفتم و همین کمک زیادی برای کسب نتیجه کرد. در فینال هم مقابل کشتی‌گیر روس که قهرمان جام علی‌یف در بزرگسالان بود به پیروزی رسیدم.

دارنده مدال طلای جوانان جهان تصریح کرد: این مسابقات تجربه خوبی برای من بود و ‌چیزهای زیادی یاد گرفتم. زحمت زیادی برای رسیدن به مدال طلا کشیده بودم و امیدوارم با تداوم همین روند در رده سنی بزرگسالان هم موفق باشم. سال آینده هم می‌توانم در جوانان کشتی بگیرم که حائز اهمیت است و باید مدال طلا را تکرار کنم.

سرمستی با بیان اینکه برای حضور در بزرگسالان برنامه دارم گفت: امیدوارم با کمک‌ها و حمایت‌های مربیان تیم ملی بتوانم این نتایج را در بزرگسالان هم تکرار کنم. اگر بتوانم همین روند را ادامه دهم می‌توانم در المپیک برزیل صاحب دوبنده تیم ملی شوم. انگیزه زیادی دارم و باید در این مدت باقیمانده به بهترین شکل آماده شوم.

وی خاطرنشان کرد: باید از زحمات پدر و مادرم و مربیان تیم ملی که سهم زیادی در موفقیتم داشتند، تشکر کنم. رسول خادم، محمد طلایی و اکبر دودانگه زحمت زیادی کشیدند و مدالم مدیون آنها هستم. منصور سیفی، اکبرزاده و محمد سرمستی هم مربیان خودم بودند که نقش زیادی در موفقیت‌هایم داشتند.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها