امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38641
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۳
تعداد بازدید: 109
«عادل نعیسه» سخنگوی «جبهه مردمی برای تغییر و آزادی» در سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق گفت: فقط ...

«عادل نعیسه» سخنگوی «جبهه مردمی برای تغییر و آزادی» در سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق گفت: فقط تحقیق درباره حوادث ریف دمشق و موضوع استفاده از سلاح شیمیایی در آن است که می‌تواند حقیقت را ثابت کرده و نشان دهد، آیا استفاده از این سلاح در این منطقه صحت دارد یا صرفا یک شایعه است؟

نعیسه تصریح کرد: برخی در تلاش هستند سوریه را به سمت همان بازی سوق دهند که در باره عراق به اجرا گذاشته شد و سپس زمینه حمله آمریکا به آن را فراهم کرد، از همین رو وظیفه ما این است که از تکرار تجربه عراق در سوریه جلوگیری کرده و زمینه تحقیق در این خصوص را فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز بازار شایعه و اتهام زنی‌های بزرگ به سوریه داغ است، اظهار داشت: این روند نه به نفع نظام حاکم در سوریه است و نه مخالفان آن، از همین رو عامل حمله به ریف دمشق هرطرف که باشد قاتل و جنایتکار است.

نعیسه تاکید کرد: در صورت اثبات استفاده از سلاح شیمیایی در ریف دمشق باید عوامل آن مجازات شوند، زیرا استفاده از این سلاح کشنده علیه هر ملتی در جهان ممنوع است.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار