امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38647
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 41
علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: پس از درخواست کادر فنی و با توجه به نیاز مبرم ...

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: پس از درخواست کادر فنی و با توجه به نیاز مبرم محمدرضا خلعتبری ابتدا پس از هماهنگی‌های بین من و رویانیان یک رفیق اماراتی پیدا کردیم تا این پول را پرداخت کند.

وی افزود: وقتی که روز پرداخت پول به عجمانی‌ها برای رضایتنامه خلعتبری فرا رسید ناگهان این رفیق ما غیب شد و اصلا نفهمیدیم چه اتفاقی افتاد.

پروین ادامه داد: من معتقدم هر کسی قول می‌دهد باید مرد عمل باشد نه فقط بخواهد خودش را شیرین کند و فیلم بازی کند اما پس از این ماجراها تصمیم گرفتیم که رو به حسین هدایتی بیندازیم به همین دلیل من، دایی و سردار با هدایتی صحبت کردیم که این بنده خدا نیز باز هم در این روزهای فوتبال ما که همه به همدیگر بدهکارند قبول کرد تا پول رضایتنامه خلعتبری را پرداخت کند.

پروین خاطرنشان کرد: من از هدایتی تشکر می‌کنم که روی من،‌دایی و رویانیان را زمین نینداخت.او به خاطر 35 میلیون هوادار این کار را کرد و ثابت کرد که نام جعلی خلیج ع ر ب ی را قبول ندارد. او در عمل این موضوع را ثابت کرد. هدایتی دلیل اصلی پرداخت این پول به عجمان را نام مجعول خلیج ع ر ب ی بر روی لیگ این کشور ‌دانست و گفت باید در عمل ثابت کنیم که خلیج فارس همیشه فارس است.

پروین درپایان خاطرنشان کرد: خدا را شکر که همه چیز درست شد و به نظرم حالا نوبت خلعتبری است تا بیاید و پیراهن قرمز بپوشد و به تیم دایی و هوادارانش کمک کند. جا دارد باز هم از هدایتی تشکری ویژه داشته باشیم چون در روزهایی که در این فوتبال یک ریال به کسی دیگر مجانی نمی‌دهند ایشان در کنار کارهای خیری که همیشه انجام می‌دهد دست به این کار بزرگ زد و به نظرم به جای فرار دادن افرادی مثل هدایتی از فوتبال باید قدر این عزیزان را بیشتر دانست. نه به خاطر اینکه به پرسپولیس کمک کرده بلکه عاشق تیم خودش است و کار او در حد عمل بود نه شعار.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها