امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38655
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 140
فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار ...

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار فیلمی از اظهارات جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: آقای توفیقی در این فیلم سخنان غیرواقعی و غیرمنصفانه‌ای مطرح کردند.

وی با بیان اینکه نمایندگان درحال بررسی کارنامه و عملکرد آقایان فانی و توفیقی سرپرست‌های وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم هستند، تصریح کرد: در صورتی که آقای توفیقی به عنوان وزیر علوم به مجلس معرفی شود، راه بسیار دشواری برای کسب رای اعتماد وکلای ملت خواهد داشت.

این نماینده مردم در خانه ملت اضافه کرد: فردی که می‌خواهد مدیریتی در راس عالی بگیرد، باید حداقل در بیان مطالب انصاف داشته و کارنامه قابل قبولی داشته باشد.

بشیری با بیان اینکه نمایندگان مجلس 30 ایراد از اظهارات جعفر توفیقی در آن فیلم گرفته‌اند، اظهار داشت: انتظار این است که آقای روحانی در معرفی وزرا اعتدال و تدبیر را لحاظ کند؛ البته امروز بحث‌هایی وجود دارد که برخی نیروهای افراطی معرفی می‌شوند.

وی با اشاره مجدد به عملکرد و کارنامه سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: در صورتی که آقای توفیقی به مجلس معرفی شود، وی رای اعتماد نخواهد گرفت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها