امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 38664
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این روزها و همزمان با تغییر مدیریت شهری تهران، واژه‌های انتخاب شهردار، ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این روزها و همزمان با تغییر مدیریت شهری تهران، واژه‌های انتخاب شهردار، نامزدهای شهرداری، نماینده اصلاح‌طلبان و اصولگرایان، شورای شهر، شاخص‌های یک شهردار و ...خیلی به گوش می‌رسد.

طی 8 سال گذشته به دلیل اقدامات همه جانبه در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، خدماتی و اقتصادی توقعات شهروندان تهرانی از شهرداری تهران افزایش یافته است و دیگر شهرداری صرفاً یک نهاد خدماتی عنوان نمی‌شود.

در شهریور 1384 بود که محمد باقر قالیباف با اجماع شورای شهر وقت تهران، شهردار این شهر شد و تاکنون اقدامات گسترده‌ای را در شهر تهران و در سطح بین‌المللی توسط تیم مدیریتی وی انجام شده است. 

حال دیگر زمان انتخاب مجدد شهردار توسط نمایندگان مردم تهران در شورای اسلامی شهر تهران رسیده است تا یک دوره 4 ساله دیگر برای شهر تهران، شهردار انتخاب کنند که در این بین به دلیل موقعیت خاص شهرداری تهران حدود 21 نفر از طیف‌های اصولگرا و اصلاح طلب برای تصدی کلید بهشت کاندیدا شده‌اند.

کاندیداهای همچون، محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، محسن مهر علیزاده، علی‌نیکزاد، معصومه ابتکار و.... قصد دارند با حضور در ساختمان بهشت بدون سیاسی بازی به شهروندان خدمت کنند.

در بین تعدد کاندیداهای شهرداری تهران نظرات مردم نیز حائز اهمیت است، شهروندان تهرانی انتظار دارند که نمایندگان آن‌ها فردی را انتخاب کند که مانند سال‌های گذشته به تهران که پایتخت ایران اسلامی است اهمیت ویژه‌ای دهند و به فکر اقدامات سیاسی نباشند.

با توجه به عملکرد، قالیباف بهترین گزینه شهرداری‌ است 

محمد احمدی از شهروندان تهرانی که ادعای یک تهرانی اصیل را دارد، معتقد است با توجه به عملکرد صورت گرفته در 8 سال گذشته،‌محمد باقر قالیباف، بهترین گزینه شهرداری تهران است.

وی می‌گوید: تهران در سال‌های گذشته پیشرفت چشم‌گیری داشته است و دیگر وقتی برای آزمون و خطا نداریم؛ نمی‌توان فردی را برای شهرداری پایتخت انتخاب کرد و جلوی این همه پیشرفت را گرفت.

به گفته احمدی، شاخص‌های قالیباف نسبت به سایر کاندیداهای شهرداری تهران بهتر است و در این مدت نحوه مدیریت وی مشخص شده است.

قالیباف فقط به درد شهرداری تهران می‌خورد

حاج محسن از بازاریان قدیمی تهران در مولوی درباره انتخاب شهردار می‌گوید: شورای جدید شهر تهران فردی را برای مدیریت پایتخت انتخاب کند که خدا ترس باشد، به مردم احترام بگذارد، مشکلات را حل کند و برای مردم دغدغه و استرس ایجاد نکند.

وی ادامه می‌دهد: با این شاخص‌ها قالیباف را می‌توان بهترین گزینه شهرداری تهران انتخاب کرد چرا که اکثر شاخص‌های مورد نیاز را دارد. در انتخابات ریاست جمهوری، به قالیباف رأی ندادیم تا شهردار تهران بماند.

باید نحوه مدیریت افراد دیگر نیز در شهرداری تهران امتحان شود 

میثم صادقی، دانشجو معتقد است، باید نحوه مدیریت افراد دیگر نیز در شهرداری تهران امتحان شود شاید آن‌ها بهتر از مدیریت فعلی عمل کردند.

به گفته صادقی، قالیباف در تهران توقعات را بالا برد و در بازه زمانی مشخصی توانست پروژ‌ه‌های بزرگی را به پایان برساند ولی شاید افراد دیگر توانستند بهتر عمل کنند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته، شهروندان تهرانی از مدیریت مجدد محمدباقر قالیباف بعنوان شهردار تهران استقبال می‌کنند.

گزارش از حسن رضایی

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها